ÖVRIGT / Mattor / Kelim 7942045
nr 794 2045
Kelim
Antik, Anatol, 167x328
Kondition: lättare slitage, mindre lagningar
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:33:04
4.000 kr
3.800 kr